درباره ساینا

 

درباره ی ما


شرکت فرا پردازش ساینا فعالیت خود را از سال ۸۹  آغاز نمود و در مدت فعالیت خود، با اتکا به رضایت مشتریانش، توانست به جمع نرم افزارهای حسابداری برتر ایران بپیوندد.

 شرکت ساینا با استفاده از جدیدترین متدهای توسعه نرم افزار و استفاده از برترین فناوری های موجود و با استفاده از نیروی فنی قدرتمند و با تجربه، به رویای تغییر وضعیت تولید نرم افزار در ایران و  دستیابی به یک نرم افزار حسابداری ساده و با امنیت بالا، جامه ی عمل پوشاند .

 

ساختار کلی فعالیت

  شرکت فرا پرداش ساینا فعالیت خود را در قالب تحلیل و طراحی نرم افزارهای تخصصی در حوزه مالی و نرم افزارهای مدیریت پروژه شروع نموده است . همچنین این شرکت همواره مقوله تحقیق و توسعه را در کنار فعالیتهای جاری خود دنبال نموده است تا مهمترین هدف سازمان را که همان رضایتمندی مشریان می باشد را پوشش دهد. از جمله تواناییهای بخش نرم افزار این شرکت، طراحی، تحلیل و آنالیز سیستمهای جامع یکپارچۀ مالی است. این شرکت پس از سالها تجربه تک تک اعضای شرکت در زمینۀ نرم افزارهای یکپارچه برتر کشور، این مهم را به عنوان یک تخصص و یک فرآیند اصلی در فعالیتهای شرکت جای داده است. لذا شاید بتوان برترین نکته مثبت مجموعه نرم افزارهای این سازمان را استفاده از تجربیات عینی و واقعی از سیستمهای نمونۀ کشور بیان داشت.

و اینک چرا سانیران ؟

 


تامین امنیت و صحت و اطلاعات ثبت شده
قابلیت سفارشی سازی فرم ها و فرآیند ها
عدم ورود اطلاعات یکسان و موازی
تامین کلیه گزارشات حسابداری و مدیریتی
محیط کاربری ساده و بسیار مدرن و زیبا
فرآیند محور و منعطف با نوع صنعت و فعالیت