4/5 - (1 امتیاز)

تسهیم هزینه در نرم افزار حسابداری سانیران:

در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها یکی از مشکلات عدیده در خصوص بهای تمام شده محصولات یا خدمات انجام شده ، عدم تخصیص برخی هزینه هایی است که عمدتا قابلیت ردیابی بروی محصول یا خدمت خاصی ندارند و می بایست بر مبناهای گوناگونی مانند ساعت کار ماشین آلات ، میزان مواد مصرفی در صنایع تولیدی و یا میزان درآمد یا میزان درصد پیشرفت کار در پروژه های پیمانکاری تسهیم شوند.

نرم افزار حسابداری سانیران با امکان تسهیم این مبالغ به صورت درصدی از کل به مراکز فعالیت، تسهیلات لازم را برای کاربران فراهم آورده و از انجام این فرآیند به صورت دستی که عمدتا متاثر از اشتباه توسط کاربر می باشند، جلوگیری به عمل می آورد.

از دیگر امکانات این ابزار ، بستن حسابهای پیمان در حسابداری پیمانکاری است که در پایان دوره می بایست هزینه های انجام شده پروژه ها به بهای تمام شده کار انجام شده بسته شوند . این امر در خصوص پروژه ها و شرکت هایی که از سرفصل های هزینه ای متعدد با سطوح هزینه های فعالیت مختلف استفاده می نمایند بسیار کارآمد و مثمر ثمر خواهد بود.

به طور کلی استفاده از این ابزار صرفا مربوط به تسهیم و بستن حسابها نمی باشد . به عنوان مثال در صورتی که حسابدار یا کاربر در طی دوره نسبت به صدور سند در حسابهای اشتباه اقدام نموده و نیز نوشتن دفاتر ،امکان اصلاح اسناد را از بین می برد ، با استفاده از این ابزار می توان کلیه مانده های حسابهای اشتباه را به صورت اتوماتیک و به آسانی به حساب صحیح منتقل نمود.

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
4/5 - (1 امتیاز)
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست