حسابداری و مالی

برآیند کلیه فعالیت ها در سیستم های مختلف نهایتا در سیستم حسابداری تجمیع شده و گزارشات مختلف مالی را موجب می گردد. از آنجایی که اطلاعات به هنگام مالی، تاثیر عمده‌ای در تصمیم گیری‌های صحیح و به موقع بنگاه‌ها دارد ، لذا نرم افزار حسابداری سانیران با این هدف ، اقدام به نگهداری و کنترل حساب‌های مختلف، گزارش وضعیت و نتایج تمام عملیات منسجم مالی می نماید.. همچنین طراحی کدینگ مناسب، نوشتن به موقع دفا‌تر قانونی و تهیه اظهار نامه بدون صرف وقت زیاد، خواسته مدیران مالی و حسابداران شرکت هاست، که با سیستم حسابداری سانیران مرتفع می گردد.

انبار و مدیریت کالا

پس از عملیات خرید کالا ، می بایست کنترل بر ورود و خروج کالا و نیز مصرف مواد اولیه در خطوط تولیدی صورت گرفته و نهایتا محصول تولیدی در انبار جهت فروش نگهداری گردد. محاسبه قیمت تمام شده محصول و کلیه امور مربوط به کالا اعم از مواد اولیه ، نیم ساخته و محصول در سیستم انبار انجام می پذیرد.

تدارکات و خرید کالا

در شرکت های تولیدی ، فرآیند شروع کار با خرید مواد اولیه مورد نیز جهت تولید ،از بازار شروع می گردد . تعیین قیمت مناسب از فروشنده مربوطه و نیز ارزیابی فروشندگان و نگهداری سوابق تامین کنندگان در سیستم تدارکات خرید انجام می پذیرد.

تولید و سفارشات ساخت

کنترل درخواست ها و ثبت سفارشات مشتریان جهت تولید محصولات ، صدور حواله مواد اولیه بر اساس درخت تولید ، رسید محصولات ، رسید ضایعات از مراکز و خطوط تولید با استفاده از قیمت های برآوردی دستمزد و سربار در این سیستم انجام می پذیرد. سهولت استفاده و کاربر پسند بودن ، از ویژگی های این سیستم می باشد. اطلاع از بهای تمام شده کالاها به شما کمک می‌کند تا از اتلاف منابع جلوگیری کنید، بر اساس برآورد دقیق هزینه‌های تولید نسبت به قیمت‌گذاری بهینه محصولات اقدام کنید و درنهایت، امکان رقابت‌پذیری محصولات خود را با سایر رقبا افزایش دهید.

فروش و بازرگانی کالا

مهمترین واحد در شرکت های بازرگانی ، قسمت بازرگانی فروش می باشد. در این بخش استفاده از یک سیستم منسجم که بتواند کلیه درخواست های فروش را مدیریت نموده و انعطاف لازم را داشته باشد ، بسیار حائز اهمیت می باشد. سیستم فروش سانیران بر اساس واقعیت‌های بازار و شناخت کامل فرآیندهای کسب و کار طراحی شده است. هدف این سیستم  پاسخ گویی به مشتریان به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان با استفاده از ،اطلاعات و سوابق مشتریان آرشیو و گروه بندی شده، می باشد.

حقوق و دستمزد

هزینه حقوق و دستمزد بیانگر سهم نیروی انسانی در تولید محصولات یا ارائه خدمات است . لذا سیستم حقوق و دستمزد سانیران وظیفه تعیین یکی دیگر از عوامل قیمت تمام شده محصولات را که همان دستمزد می باشد را به عهده دارد. در این سیستم دستمزد کارمندان ، تکنیسین ها و کارشناسان هر واحد به دقت محاسبه شده و هزینه دستمزد مستقیم  و غیر مستقیم هر محصول به واحد مالی گزارش می گردد. .

فهرست