Rate this post

سیان بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

بررسی بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی موجود در بازار که مورد تایید اتحادیه و معرفی شده برای استفاده در امور مالیاتی و دارایی می باشد که بعنوان صندوق مکانیزه فروش معرفی شده است.

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

 

همانطور که می دانید نرم افزارهای حسابداری زیادی در بازار وجود دارد ، اما چه پارامترهایی به ما کمک می کند تا بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی در بازار را شناسایی کنیم؟
این پارامترها را می توان اینگونه تقسیم بندی کرد.
قیمت ، کارایی ، کاربر پسند بودن ، قابلیت ها

 

قیمت

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان به عنوان یکی از ارزان ترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی موجود در بازار می باشد که ازین حیث می توان از آن به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی از بعد قیمت یاد کرد.

کارایی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان با زبان سی شارپ پیاده سازی شده است و با بهره گرفتن از جدیدترین تکنولوژی تولید که شامل دات نت فریم ورک ۴٫۵ ، Entity Frameword 6 و WPF یکی از قدرتمندترین و سریع ترین نرم افزارهای حسابداری سطح فروشگاهی در بازار می باشد .

کاربر پسند بودن

کاربر در نگاه اول از نرم افزار فروشگاهی سیان با گرافیک بسیار زیبا و چشم نواز مواجه می شود که با استفاده از ترکیب رنگ های زیبا و متفاوت در طول استفاده از نرم افزار چشم کاربر را خسته نکرده و جذب بیشتر کاربر به نرم افزار می شود. با استفاده از بررسی دقیق کارشناسان سعی شده تا کاربر در هر فرم از نرم افزار ، با اطلاعات زیادی مواجه نشود و بتواند پنجره ها را به راحتی مدیریت کند ، و هر بخش نرم افزار در دسته بندی بخصوص خود قرار گرفته که پیمایش در نرم افزار برای کاربر به راحتی قابل انجام است.

قابلیت ها

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان ، یک نرم افزار ساده ، روان ، آسان و در عین حال جامع می باشد که در غالب چهار زیر سیستم مالی ، انبارداری ، خرید و فروش و دریافت و پرداخت طراحی گردیده است که شامل امکانات ویژۀ گزارش از ریز‌گردش یک کالا، یک شخص و یا یک شرکت و امکانات دیگر تا سود کالا ،گزارش سود و زیان ترازنامه با انواع شاخصه های مختلف برای کاربران محترم‌ است.
مهمترین قابلیت سیان که خود را از رقیبان متمایز کرده است قابلیت به روز رسانی و شخصی سازی با توجه به نظر مشتری است که در صورت درخواست به راحتی با نصب کردن فایل مورد در نظر در مسیر برنامه و نصب ماژول درخواستی ، قابلیت جدید مورد نظر کاربر به سیستم اضافه می شود.

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست