درباره سانیران

حیطه کاری :

شرکت فرا پردازش سانیران در طی سالهای فعالیت خود در حوزه فناوری اطلاعات، تولید راهکارهای نرم افزاری یکپارچه مالی  با مقیاس سازمانی را جزء اهداف اصلی خود قرار داده است، سیستمهای اطلاعاتی و اطلاع رسانی جامعی با رویکرد مالی فرایندهای کسب و کار سازمانی تولید کرده است. سیستم جامع و یکپارچه مالی با رویکرد بازرگانی ، تولیدی  نمونه ای موفق از تولیدات این شرکت هستند که این محصولات در برخی سازمانها در حال ارائه خدمات می باشند.

در سال ۱۳۸۹ سانیران وارد صنعت نرم افزار ایران شد ولی با توجه به سپری شدن زمانی کوتاه تاکنون به موفقیت های چشمگیری دست پیدا نموده است که مهمترین عامل آن استفاده از تجربیات نیروی انسانی و نیز استفاده از تکنولوژی بالای تولید می باشد.

 

تکنولوژی تولید نرم افزار حسابداری سانیران :

با توجه به حرکت هدفمند تمامی ابزارهای مایکروسافت به سوی . NET Framework به عنوان یک چارچوب کاری و همچنین باتوجه به حجم عظیم ابزارها و نرم افزارها و ویژگی های آن و همچنین مجتمع بودن و یک دست بودن ابزارها، میتوان در حال حاضر این Framework را بهترین گزینه برای توسعه نرم افزار انتخاب نمود. لذا محصولات سانیران با برخوردار بودن از چارچوب NET Framework 4.5 جزء معدود نرم افزارهایی است که در حال حاضر در کشور تولید گردیده است . همچنین بستر بانک اطلاعاتی این نرم افزار بر پایه  Sql 2012   قرار داده شده است که از این حیث نیز تکنولوژی روز در اختیار مشتریان این سازمان قرار گرفته است.

MVVM

Entity Framework

WPF

OOP Design

 

 

درباره سانیران

درباره سانیران

 

اهداف ، چشم انداز و باور ها:

خلاقیت و نوآوری در صنعتی که ما مشغول به فعالیت در آن هستیم، جزء جدایی ناپذیر موفقیت و رشد قلمداد می‌شود، لذا ما برای موفقیت و رشد و توسعه پایدار برای خلاقیت‌ها و نوآوری‌های کارکنان ارزش بیش از اندازه‌ای قائل هستیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا محیطی را فراهم نماییم که سبب بروز خلاقیت و نوآوری در شرکت شود

 چشم انداز مجموعه فرا پردازش ساینا تبدیل شدن به یک سازمان دانش محور و هوشمند در تراز جهانی و با اهداف زیر است :

   ایجاد نظام پویا و گسترده برای شناسایی و مستند سازی دانش انفورماتیک

ارتقای انعطاف پذیری فرایندهای کسب و کار شرکت برای پاسخگویی سریع تر به مشتریان

شناسایی منابع و راهکارهای تولید دانش نرم افزاری شرکت

دستیابی به مزیت های رقابتی در پژوهش و فناوری در چارچوب شرکت دانش محور

سرمایه گذاری بر فرایندهای شناسایی  منابع و راهکارهای تولید نرم افزار

بهبود قابلیت ها و توانمندی های کارکنان از طریق تشویق به یادگیری فردی و سازمانی

توسعه مستندسازی و ثبت دانش در قالب تولید فناوری

فهرست