1. خانه
  2. حسابداری
  3. راهنمای سیستم حسابداری سیان

راهنمای سیستم حسابداری سیان

Rate this post

راهنمای نرم افزار حسابداری سیان

نرم‌ افزار حسابداری سیان ، بصورت ساده، روان، جامع در غالب چهار برنامه (مالی- دریافت و پرداخت- خرید و فروش-انبار وکالا) طراحی گردیده است.

راهنمای نرم­ افزار حسابداری و استفاده از اطلاعات پایه و امکانات

*در سربرگ‌های (اطلاعات پایه- اطلاعات پایۀ مالی و امکانات) اطلاعات اولیۀ مورد نیاز را وارد می‌کنیم.

۱. ابتدا در سربرگ اطلاعات پایه، از منوی نقش‌ها، آیکن نقش جدید را انتخاب می‌کنیم. سپس در کادر باز شده ، در لینک سر فصل کل، با کلیک بر کمبو سر فصل متناسب با نقش را انتخاب می‌کنیم. که در این صورت، سیستم بصورت خودکار کد نقش را نمایش می‌دهد، سپس در فیلد عنوان نقش مورد نظر را تایپ می‌کنیم. در این مرحله، دکمۀ ذخیرۀ اطلاعات پر رنگ شده و با انتخاب آن اطلاعات ذخیره می‌شود.

۲– در سربرگ اطلاعات پایه، از منوی شخص، آیکن شخص جدید را انتخاب می‌کنیم. سپس در کادر باز شده ، درفیلد عنوان با کلیک بر کمبو، عنوان شخص را انتخاب و در فلید‌های نام و نام خانوادگی، نام شخص را تایپ نموده و از قسمت سمت چپ کادر نقش مورد نظر شخص را انتخاب می‌کنیم. در این مرحله، دکمۀ ذخیرۀ اطلاعات پر رنگ شده و با انتخاب آن می‌توان اطلاعات را ذخیره کرد. شما می‌توانید در صورت لزوم اطلاعات مورد نیاز شخص را در فیلدهای موجود و همچنین گزینه‌های محل کار، حساب و اطلاعات شخصی وارد و آنها را ذخیره نمائید.

۳– در سربرگ امکانات در منوی کدهای پیش فرض با باز کردن لیست کدهای پیش فرض، بر روی کمبو در ستون دوم کلیک کرده و سر فصل متناظر با عنوان سر فصل را انتخاب می‌کنیم. و با زدن دکمۀ ذخیره از قسمت بالای صفحه آن را ذخیره می‌کنیم.

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست