1. خانه
  2. حسابداری
  3. راهنمای نصب سیستم حسابداری سیان

راهنمای نصب سیستم حسابداری سیان

Rate this post

نرم افزار حسابداری سیان | راهنمای نصب

قبل از خواندن راهنمای نصب سیان ، توجه داشته باشید نرم افزار حسابداری سیان بر روی سیستم عامل XP  قابل نصب و اجرا  نیست.
۱- ابتدا، برنامۀ CyanInstaller  را نصب می‌کنیم.
۲- سپس در برنامۀ  control panal عدم یا وجود برنامۀ  Microsoft SQL server Express (local DB)  را چک می‌کنیم. ذر صورتی که این برنامه در control panal  نصب نبود، SQL  موجود در CD برنامه را با توجه به نوع سیستم ۶۴ یا۳۲ بیتی، نصب می‌کنیم.
۳-  بعد از نصب برنامه، بر روی برنامۀ نصب شدۀ سیان کلیک می‌کنیم تا برنامه اجرا شود. در این مرحله کادر زیر باز می‌شود، رمز عبور را وارد کرده(۱۲۳۴۵)، و بر روی دکمۀ ورود به سیان کلیک می‌کنیم.
۴- در این مرحله، پنجرۀ  زیر برای وارد کردن اطلاعات شما، باز می‌شود. لازم به ذکر است این پنجره فقط برای بار اول اجرای برنامه باز می‌شود. اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و توجه داشته باشید  در وارد کردن اطلاعات جغرافیایی ابتدا باید در فیلد استان، با کلیک بر کمبو، نام استان را انتخاب کرده و بعد نام شهر را در فیلد شهر، با کلیک بر کمبو وارد کنید. برای وارد کردن موضوع فعالیت نیز ابتدا باید در کادر گروه فعالیت، با کلیک بر کمبو، گروه فعالیت را انتخاب کرده و بعد موضوع فعالیت را  در فیلد موضوع فعالیت با کلیک بر کمبو انتخاب کنید. توجه داشته باشید برای فعال شدن دکمۀ ذخیرۀ اطلاعات، باید تمام اطلاعات خواسته شده را وارد نمائید. در نهایت، با انتخاب دکمۀ ذخیرۀ اطلاعات، پنجره بسته شده و نرم‌افزار برای شما اجرا می‌شود.

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست