Rate this post

راهنمای کاربردی نرم افزار  حقوق و دستمزد سانیران ۱

در این سری از مقالات در خدمت شما هستیم با راهنمای کاربردی سیستم حقوق و دستمزد سانیران که هر آموزش در یک مطلب جداگانه ارائه میگردد. با سانیران همراه باشید.

واحدهای سازمانی 

برای دسترسی به فرم واحدهای سازمانی و تعریف واحدها، باید در منوی عمودی سیستم، برروی منوی سازمان و تشکیلات و سپس برروی گزینه ی واحدهای سازمانی دو بار کلیک کنید. پس از باز شدن فرم واحدهای سازمانی، برروی کلید درج کلیک کنید و عنوان را در سمت راست صفحه باز شده در قسمت عنوان وارد کنید. کد واحد سازمانی را نیز در صورت نیاز وارد کنید.

سیستم حقوق و دستمزد(در صورتی که از سیستم اتوماسیون اداری نیز استفاده می کنید، کد واحد را نیز وارد کنید. زیرا در مکاتبات اداری برای شماره اندیکاتور از این کد استفاده می شود. )

توجه داشته باشید که وارد کردن علامت اختصاری و نام لاتین اجباری نیست.

برای ایجاد یک زیر شاخه جدید بر روی شاخه مورد نظر قرار گرفته و برروی کلید درج کلیک کنید. سپس برروی زیر شاخه ایجاد شده قرار گرفته و کلید …. صفحه کلید را فشار دهید و نام زیر شاخه جدید را وارد کنید. در پایان برای ثبت اطلاعات از کلید سبز رنگ سبز ثبت استفاده کنید.

چنانچه شاخه ای را اشتباه ایجاد کرده باشید، باید برروی آن شاخه قرار گرفته و بررو ی کلید حذف کلیک کنید. با استفاده از کلید لغو نیز می توانید از تغییرات ایجاد شده صرفه نظر کنید و رکوردها را به همان حالت قبلی بازگردانید.

بشتر بدانید:

نرم افزار حقوق و دستمزد چیست و چه امکانات و مزایایی دارد؟

کانال تلگرام     کانال آموزشی سانیران

مطالب پیشین

بیشتر بدانید

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست