Rate this post

راهنمای کاربردی نرم افزار  حقوق و دستمزد سانیران ۱۳

در این سری از مقالات در خدمت شما هستیم با راهنمای کاربردی سیستم حقوق و دستمزد سانیران که هر آموزش در یک مطلب جداگانه ارائه میگردد. با سانیران همراه باشید.

 

اولویت‌ها:

اولویت در احکام :

برای این کار ، در هر یک از پنجره های عوامل برروی کلید اولویت کلیک کنید و گزینه اولویت در حکم را انتخاب کرده و هریک از گزینه های … را انتخاب کنید . پنجره ای به صورت زیر باز می شود .

در قسمت اولویت در مزایا ، عوامل مزایا از نوع حکمی نمایش داده می شود و شما با استفاده از دکمه های …. می توانید نمایش عوامل در حکم کارگزینی را مشخص کنید در قسمت اولویت در کسورات ، عوامل کسور از نوع کسور و تعهداتی نمایش داده می شود و شما با استفاده از دکمه های … می توانید ترتیب نمایش عوامل در حکم کسور و تعهدات را مشخص کنید .

در قسمت اولویت در تعهدات کارفرما ، عوامل تعهد کارفرما از نوع کسور و تعهداتی نمایش داده می شود و شما با استفاده از دکمه …. می توانید ترتیب نمایش عوامل در حکم کسور و تعهدات را مشخص کنید .

 

اولویت در احکام

اولویت در اطلاعات ماهانه :

برای این کار ، در هر یک از پنجره های عوامل برروی کلید اولویت کلیک کنید و گزینه اولویت در اولویت در اطلاعات ماهانه  را انتخاب کنید .در قسمت از نوع فرم ورودی نمایش داده می شوند و شما با استفاده از دکمه های ….

 

بشتر بدانید:

نرم افزار حقوق و دستمزد چیست و چه امکانات و مزایایی دارد؟

کانال تلگرام     کانال آموزشی سانیران

مطالب پیشین

بیشتر بدانید

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست