Rate this post

راهنمای کاربردی نرم افزار  حقوق و دستمزد سانیران ۲۰

در این سری از مقالات در خدمت شما هستیم با راهنمای کاربردی سیستم حقوق و دستمزد سانیران که هر آموزش در یک مطلب جداگانه ارائه میگردد. با سانیران همراه باشید.

احکام کارگزینی( فردی / گروهی )احکام کارگزینی( فردی / گروهی )

در منوی عمودی سیستم برروی منوی کارکنان و سپس برروی گزینه ی احکام و پس از آن برروی گزینه ی حکم کارگزینی دوبار کلیک کنید تا پنجرهی زیر باز شود.

شما در این پنجره ، نام کلیه ی افراد را در قسمت اطلاعات پرسنل وارد کرده اید، مشاهده می کنید . شما باید برروی اسم تک تک اشخاص قرارگرفته و برروی کلید حکم جدید که در انتهای صفحه واقع شده است ، کلیک کنید.

با کلیک کردن برروی کلید حکم جدید پنجره ی زیر باز می شود . در قسمت نوع حکم برروی کلید ….. کلیک کنید و نوع حکم را انتخاب کنید . چون این حکم ، اولین حکم است ، پس نوع آن را استخدامی انتخاب کنید . وارد کردن شماره حکم اجباری نیست.

سپس  تاریخ صدور و اجرا را وارد کنید . توجه داشته باشید که تاریخ اجرا در این جا می تواند قبل از تاریخ استخدام شخص و تاریخ صدور روز صادر کردن حکم باشد .

نکته ی مهم و قابل توجه در این جا ، تاریخ اجرا برای حکم های معوقه است . تغییرات حمی برای افراد باید از ماه های قبل اعمال شود ، پس تاریخ اجرا را باید همان تاریخ وارد کنید ، به شرطی که تاریخ اجرا قبل از تاریخ نصب سیستم نباشد.

 

بشتر بدانید:

نرم افزار حقوق و دستمزد چیست و چه امکانات و مزایایی دارد؟

کانال تلگرام     کانال آموزشی سانیران

مطالب پیشین

بیشتر بدانید

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست