Rate this post

راهنمای کاربردی نرم افزار  حقوق و دستمزد سانیران ۸

در این سری از مقالات در خدمت شما هستیم با راهنمای کاربردی سیستم حقوق و دستمزد سانیران که هر آموزش در یک مطلب جداگانه ارائه میگردد. با سانیران همراه باشید.

مزایای حکمی :

مزایای حکمی جزو حقوق و مزایای ثابت شخص است. مقدار آن در حکم کارگزینی شخص مشخص و به نسبت کارکرد به وی پرداخت می شود. اگر چه مزایای حکمی در شرکت های مختلف متناوب است، ولی به طور تقریبی در اکثر شرکت ها، حقوق پایه، مزد شغل، مزد رتبه، مزد سنوات و حق جذب، جزو مزایای حکمی است.

ابتدا در منوی عمودی سیستم، برروی منوی عوامل حقوقی، و سپس برروی گزینه ی مزایا کلیک کنید.

مزایای حکمیپس از باز شدن فرم لیست مزایا با استفاده از کلید + یک رکورد جدید ایجاد کنید. سپس در قسمت عنوان، اسم عامل و در قسمت نام ، نام لاتین را وارد کنید. پس از آن در قسمت نوع با استفاده از کلید … نوع عامل ( عامل حکمی ) را مشخص کنید.

سپس برروی کلید خصوصیات کلیک کنید و در پنجره ای که باز می شود، نوع استخدام را انتخاب کنید. سپس برروی کلید سایر خصوصیات کلیک کنید تا پنجره زیر باز شود.

در این پنجره با انتخاب گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنید و در پایان با استفاده از کلید ثبت اطلاعات را ذخیره کنید و از پنجره خارج شوید.

حال، در پنجره ی لیست مزایا بر روی عامل تعریف شده و سپس برروی کلید خصوصیات کلیک کنید تا پنجره ی زیر باز شود. در این پنجره برروی کلید عبارت محاسباتی کلیک کنید. در پنجره ای که باز می شود، برروی کلید انتخاب پارامتر کلیک کنید.

 

بشتر بدانید:

نرم افزار حقوق و دستمزد چیست و چه امکانات و مزایایی دارد؟

کانال تلگرام     کانال آموزشی سانیران

مطالب پیشین

بیشتر بدانید

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست