1. خانه
  2. آموزش حسابداری
  3. راهنمای کاربردی سیستم خزانه داری سانیران – قسمت ۳۰

راهنمای کاربردی سیستم خزانه داری سانیران – قسمت ۳۰

Rate this post

راهنمای کاربردی سیستم خزانه داری سانیران ۳۰

راهنمای کاربردی سیستم خزانه داری نرم افزار دریافت و پرداخت سانیران – قسمت ۳۰

(اطلاعات تکمیلی)
نرم افزار حسابداری سانیران

اطلاعات تکمیلی:

اطلاعات تکمیلی مربوط به صدور سند حسابداری ضمانتنامه‌ها، شامل معین طرف ثابت سند است. باید در فرم اطلاعات تکمیلی وارد کنید. برای این منظور، ابتدا در منوی افقی سیستم، در قسمت عملیات ضمانتنامه، برروی آیکون کلیک کنید. با این کار فرم عملیات ضمانتنامه نمایش داده خواهد شد. اطلاعات تکمیلی کلیک کنید. با این کار فرم اطلاعات تکمیلی مطابق شکل زیر نمایش داده خواهد شد. در این فرم، به ترتیب معین مربوط به طرف ثابت سند ضمانتنامه‌های دریافتی و طرف ثابت سند ضمانتنامه‌های پرداختی را وارد کنید و اطلاعات را تائید کنید.

صدور سند حسابداری :

ابتدا در منوی افقی سیستم، برروی آیکون سند حسابداری کلیک کنید. با این کار فرم صدور اسناد حسابداری به شکل زیر نمایش داده می‌شود. سند یا سندهای مورد نظر خود را انتخاب کنید. قلم مورد نیاز خود را انتخاب کنید. اگر نحوه شماره گذاری اسناد مختلط است، با انتخاب هرنوع سند، کلیه اقلام مورد استفاده در آن بطور اتوماتیک انتخاب می شود و امکان تغییر آن‌ها را نخواهید داشت.

در بخش مشاهده اسناد خزانه‌داری مطابق شکل زیر می‌توانید تائید کنید کدام اسناد خزانه نمایش داده شوند. اسنادی که هنوز برای آن‌ها سند حسابداری صادر نشده است یا اسنادی که دارای سند حسابداری هستند. اگر هر دو گزینه موجود در این بخش را تیک بزنید، کلیه اسناد را مشاهده خواهید کرد.

نکته: لازم به ذکر است که در فرم صدور سند، از نوع رسید، دریافت و اعلامیه پرداخت سندهایی را مشاهده خواهید کرد که برای آن‌ها اطلاعات حسابداری پر کرده باشید. بعد از تنظیم موارد بالا دکمه نمایش اسناد خزانه‌داری را کلیک کنید. با انجام این کار، در بخش لیست اسناد خزانه‌داری، فهرستی از اسناد خزانه داری را مشاهده خواهید کرد. اطلاعاتی که در این لیست مشاهده می‌کنید عبارتند از اطلاعات سند مبنا، در خزانه و اطلاعات سند حسابداری.

 

بشتر بدانید:

نرم افزار دریافت و پرداخت چیست و چه امکانات و مزایایی دارد؟

کانال تلگرام     کانال آموزشی سانیران

مطالب پیشین

بیشتر بدانید

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست