Rate this post

سیستم انتشار اطلاعات 

یکی از مشکلات و چالشهای شرکتهای پیمانکاری که دارای تعدّد پروژه، در نقاط جغرافی پراکنده، می‌باشند، نداشتن دسترسی به اطلاعات هر یک از پروژه‌ها می‌باشد. در صورتی که، در بازار رقابتی کنونی، عدم دسترسیِ به موقع و صحیح، به اطلاعات، امری ضروری و غیر قابل انکار است. از طرفی عدم وجود زیر ساختِ مناسبِ شبکه ای و مخابراتی، در اغلب پروژه ها، مانع از جمع آوری اطلاعات، گردیده است.

در این راستا و در جهت حل این معضل، شرکت فرا پرداش ساینا، اقدام به تولید نرم افزاری، تحت عنوان، سیستم انتشار اطلاعات، نموده است که تا حدود زیادی با وجود موانع  ذکر شده، در حل این مشکل، موثر واقع می‌گردد.

در سیستم انتشار اطلاعات سانیران، همزمان با ثبت اسناد و مدارک، لاگ برداری یا ثبت وقایع، بصورت کاملاً مدیریت شده، در محل دیگری ذخیره گردیده و در زمان مناسب و بنا به صلاحدید مسئول مربوطه، فایل خروجی، تهیه می‌گردد. دریافت این فایل، در سیستم مقصد، که عموماً در دفاتر مرکزی شرکت‌های پیمانکاری می‌باشد، سبب بروز آوری اطلاعات از پروژه گردیده و می‌توان گزارشات مختلفی از جمله: میزان پیشرفت پروژه یا مقدار هزینه کردهای پروژه تهیه نمود.

از ویژگی های این سیستم، مدیریت نوع اطلاعاتی است که قرار است بین نقاط مختلف رد و بدل گردد. مثلاً در یک پروژه، تبادل اطلاعات انبار  اما در پروژه دیگر هزینه های انجام شده در سیستم حسابداری، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بدین ترتیب، می توان بنا به نیاز، به تبادل اطلاعات در هر سطحی از اطلاعات اقدام نمود.

از سایر ویژگی های این سیستم، مبتنی نبودن آن، به ارتباط شبکه ای پایدار و مناسب، است. به عبارت دیگر، در صورت داشتن حداقل امکانات شبکه و یا در نوع عدم وجود ارتباط نیز می‌توان نسبت به راه اندازی سیستم مربوطه اقدام نمود.

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست