Rate this post

سیستم تدارکات

مقدمه ای از سیستم تدارکات سانیران

مدیریت کالا، بعنوان مجموعه ای از سیستم های مرتبط با درخواست، تأمین، نگهداری و توزیع کالا، به دلیل نقش حساس و حائز اهمیتی که در تداوم فعالیت مؤسسات و سازمان های مختلف دارد، طبعاٌ از جایگاه ویژه‌ای در مجموعه سیستم‌های اطلاعات مدیریت برخوردار است.

به دلیل گستردگی حیطۀ مدیریت کالا، بر اساس برخی مرزبندیهای اصولی و تفاوت‌های ماهیّتی عملیات، مقوله‌های “درخواست”، “تأمین”، “نگهداری” و “توزیع” کالا معمولاٌ در بخش‌های مختلف سازمان انجام میگیرد.

نرم افزار تدارکات داخلی

سیستم تدارکات

سیستم تدارکات از جمله اصلی‌ترین سیستم‌هایی است که پاسخگوی مدیریت در ارتباط با دریافت و جمع‌آوری درخواست‌ها و نیازهای اعلام شده و همچنین پیگیری مراحل مختلف تأمین و تحویل اقلام است.

سیستم مذکور به عنوان بخشی از سیستم های یکپارچه با قابلیت ها و ویژگی هایی که دارد، با سایر سیستم ها ارتباط برقرار کرده و با ایجاد انسجام و یکپارچگی در کلیه فرآیندهای موجود، از ورود اطلاعات تکراری جلوگیری میکند.

نرم افزار خرید و تدارکات داخلی سانیران جهت تبادل اطلاعات و انجام کامل فرآیند، به صورت یکپارچه با سایر سیستم ها از جمله انبارداری، اموال و دارائی ثابت، نرم افزار دریافت و پرداخت و حسابداری مرتبط می‌باشد.

در شکل زیر نحوۀ ارتباط سیستم تدارکات با سایر راهکارهای یکپارچه سانیران نمایش داده شده است.

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست