Rate this post

نرم افزار دارایی ثابت سانیران

مدیریت همه جانبه و نظارت دقیق بر اموال و دارائی‌های ثابت یک شرکت یا سازمان، اعم از مشهود و نامشهود، برای صاحبان و رؤسای واحدهای تجاری، صنعتی، تولیدی، بازرگانی و … بسیار ضروری و حائز اهمیت است.
به عبارتی دیگر، دارائی‌های ثابت یک مؤسسه یا شرکت، نقش حساس و ارزنده‌ای را برای ادامۀ فعالیت آن مؤسسه یا شرکت، ایفا می‌کند.
بنابراین، نظارت صحیح و دقیق بر این گونه دارائی‌ها، توسط مدیران واحدهای تجاری ضروری است.
و می‌توان گفت؛ در اختیار داشتن اطلاعات جامع و بهنگام و اعمال مدیریت صحیح در خصوص نگهداری دارائی‌های ثابت و محاسبۀ ارزش آنها، در مؤسسات یا واحدهای تجاری، تولیدی، صنعتی، خدماتی و … امری اجتناب ناپذیر است.

که این مدیریت صحیح و کارآمد، نیازمند قوانین و مقررات خاص، در خصوص نگهداری، محاسبۀ استهلاک و ارزش دارائی ها و … برای استفادۀ بهینه از این اموال می‌باشد.

دارایی ثابت / سانیران

دارایی ثابت / سانیران

سیستم دارایی‌ ثابت سانیران، بعنوان بخشی از سیستم یکپارچه مالی و نرم افزار حسابداری سانیران بر اساس استانداردها و تکنولوژی روز، طوری طراحی گردیده است که تمامی نیازهای مدیران واحدهای تجاری را در زمینۀ کنترل دقیق و مدیریت بهنگام اموال و دارایی‌ ثابت ، اعم از دارائی‌های مشهود و نامشهود، به سهولت، فراهم می‌آورد.

سیستم دارایی‌ ثابت سانیران، بعنوان یک سیستم کارآمد در زمینۀ کنترل دارائی‌های ثابت با دیگر نرم افزارهای حسابداری، انبارداری و تدارکات در ارتباط بوده و در کنار سیستم جامع مدیریت انبار و تدارکات، علاوه بر مدیریت و آرشیو اطلاعاتِ مرتبط با دارائی، تمامی فرآیندهای نگهداری و نقل و انتقال دارائی و محاسبۀ ارزش اموال و … پشتیبانی کرده و در نتیجه مدیریت یکپارچه و اصولی را برای مدیران واحدهای تجاری به ارمغان می‌آورد.

از سایر مزایای استفاده از سیستم دارایی‌های ثابت، در مقایسه با نرم افزار حسابداری، کنترل و مدیریت در تعداد و مقدار اموال را می‌توان نام برد.

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست