1. خانه
  2. حسابداری
  3. صدور چک | نرم افزار فروشگاهی سیان

صدور چک | نرم افزار فروشگاهی سیان

Rate this post

نحوه صدور چک در نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان

صدور چک

در این قسمت می‌توانید چک‌هایی، که قبل از ایجاد این دوره، پرداخت کرده‌اید را ثبت نمائید. برای این منظور، در سربرگ اطلاعات پایۀ مالی، از منوی چک، بر روی آیکن صدور چک کلیک می‌کنیم. در کادر باز شده سیستم یک سری اطلاعات مربوط به دسته چک ایجاد شده در سیستم را نمایش می‌دهد. ابتدا در لینک دریافت کننده، با کلیک بر کمبو، نام دریافت کننده را انتخاب می‌کنیم.

صدور چک

صدور چک

 

با انتخاب شخص دریافت کننده، نقش شخص که قبلاً برای آن در سیستم تعریف کرده‌ایم؛ در کادر روبروی نام دریافت کننده نمایش داده می‌شود. سپس، چنان‌چه، چند دسته چک در سیستم تعریف کرده‌ باشیم،در لینک دسته چک با کلیک بر کمبو، دسته چک مورد نظر را انتخاب کرده و اطلاعات دیگر از جمله: شماره حساب، شعبه، تاریخ پرداخت، تاریخ سررسید، تاریخ عملیات به طور خودکار نمایش داده می‌شود.

در فیلد شمارۀ چک، با کلیک بر کمبو، شمارۀ چک را انتخاب کرده و در فیلد مبلغ، مبلغ چک را وارد می‌کنیم. در این مرحله دکمۀ ذخیرۀ اطلاعات پررنگ می‌شود و شما می‌توانید با کلیک بر آن اطلاعات را ذخیره نمائید. قبل از ذخیرۀ اطلاعات، نیز می‌توانید در لینک وضعیت که به صورت پیش فرض گزینۀ (پرداخت شده) را نمایش می‌دهد، در صورت لزوم، با کلیک بر کمبو، وضعیت چک را تغییر دهید.(مثلاً، اگر چک شما باطل شده و یا در دسته چک شما وجود ندارد، گزینۀ باطل شده را انتخاب نمائید.)

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست