1. خانه
  2. آموزش حسابداری
  3. قابلیت های سیستم مدیریت داشبورد سانیران

قابلیت های سیستم مدیریت داشبورد سانیران

Rate this post

نرم افزار داشبورد مدیریتی

در دنیای امروز، مدیران و صاحبان شرکت‌ها، برای اتخاذ تصمیگیری‌های بهنگام و هوشمندانه در پیشبرد اهداف سازمان، بیش از پیش، نیازمند دسترسی سریع به وضعیت سازمان خود می‌باشند. چرا که، حفظ بقاء سازمان در بازار رقابتی، در گرو همین تصمیم گیری‌های دقیق و بموقعِ مدیران سازمان‌ها می‌باشد. بنابراین، برای دستیابی به این مهم، ابزاری موردنیاز است، که بوسیلۀ آن صاحبان شرکت‌ها، بتوانند، در کمترین زمان و با روشی ساده، وضعیت اقتصادی سازمان خود را در لحظه، پایش کرده و با تحلیل آن، به علل انحرافات مثبت یا منفی  و یا فرصت‌های پنهان، دست یابند.

 سیستم داشبورد مدیریت نرم افرار حسابداری جامع سانیران نیز، با هدف دستیابی به گزارشات تاثیر گذار، با کاربری ساده، طراحی گردیده است، تا کاربران، که عمدتاً از مدیران و رؤسای شرکت‌ها، می‌باشند، بتوانند، در لحظه از اطلاعاتِ ثبت شده، در بانک اطلاعاتی خود، آگاهی پیدا نمایند.

از مهمترین اهداف این سیستم مدیریتی، انعطاف در دسترسی به ساخت انواع گزارشات، از تمامی اطلاعات ذخیره شده، می‌باشد که با ترکیبِ طراحی زیبا و کاربر پسند، دسترسی به هدف مذکور را پوشش داده است.

و از دیگر قابلیت‌های سیستم داشبورد مدیریت سانیران، می‌توان به امکانِ تعیینِ حقوق دسترسی کاربران، در هر سطح، اشاره کرد. این امکان، استفادۀ عمومی‌تری، از داشبورد را، از جمله: گزارشات فیش حقوق، وضعیت حساب مشتری و غیره، فراهم می‌نماید.

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست