Rate this post

معافیت مالیاتی نرم افزار فروشگاهی سیان

معافیت مالیاتی بخشودگی مالیاتی می‌باشد که به فروشگاه یا شرکتی که واجد شرایط مالیات می‌باشد طی‌ شرایط خاص تعلق می‌گیرد

مالیات بر اساس درآمد  و درصد  درآمد هر موسسه یا فروشگاه محاسبه شده و با توجه به قوانین‌ واحد‌های صنفی و مرکزی اداره مالیات و محاسبات ارزش افزود بر مالیات در نظر گرفته می‌شود و از هر واحد اخذ می‌شود.

اداره کل مالیات کشور و وزارت کار و صنعت، برای پیشرفت بهتر صنعت کشور و بالا رفتن بازدهی مالی و اقتصادی کشور، از گزینه  معافیت‌های مالیاتی بعنوان تشویق اصناف و مشاغل و … استفاده  نموده است.

یکی‌ از این معافیت‌های مالی در نظر گرفته شده از طرف اداره کل مالیات کشور معافیت مالی مکانیزه شدن و کامپیوتری شدن سیستم‌های حسابداری و مالی واحد‌های فروشگاهی و صنفی است.

چرا که با کامپیوتری شدن سیستم‌های مالی و حسابداری، ضمن صرفه‌جویی در وقت و همگام شدن با تکنولوژی روز، می‌توان عملیات حسابداری را با سهولت و دقت و کمترین درصد خطا نسبت به استفاده از روش حسابداری سنتی، اعمال کرد.
اداره کل مالیات کشور، برای  واحد‌های صنفی که از صندوق‌های فروشگاهی تهیه می‌نمایند؛ معافیت مالی، در نظر گرفته و مهلت استفاده از نرم افزار فروشگاهی را تا آخر سال مالی ۹۴ اعلام کرده است.

لذا پیشنهاد می‌شود واحد‌های فروشگاهی هرچه زودتر به سیستم‌های حسابداری فروشگاهی و یا نرم افزار‌های فروشگاهی مجهز شده و ضمن بهرمند گشتن از معافیت مالیاتی، عملیات حسابداری خود را به سهولت و با کاربری آسان انجام دهند.

شرکت فرا پردازش ساینا، در این زمینه، نرم‌افزار فروشگاهی سیان را ارائه می‌کند. این نرم افزار دارای کاربری ساده و آسان بوده و نیازی به تخصّص حسابداری و کامپیوتری ندارد. همچینین شرکت ساینا، با ارائه یکسال پشتیبانی و آموزش رایگان بصورت تلفنی با teamviewer  مشتریان را در استفاده بهینه از نرم افزار یاری می‌نماید.

برای اطلاعات بیشتر و خرید با ما تماس بگیرید: ۶۶۵۶۲۲۱۴-۰۲۱

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست