1. خانه
  2. حسابداری
  3. معرفی بانک ها | سیستم خزانه داری سانیران

معرفی بانک ها | سیستم خزانه داری سانیران

Rate this post

آموزش نرم افزار دریافت و پرداخت سانیران : عملیات معرفی بانک ها ، دریافت و پرداخت

دریافت و پرداخت :

مهمترین بخش نرم افزار خزانه داری است در واقع کلیه تبادلات مالی که منجر به تغییر در مانده بانک و صندوق می شود در این قسمت انجام می گیرند  .

معرفی بانکها  :

کلیه بانکها مورد استفاده در سیستم را می بایست یکبار برای سیستم خزانه داری تعریف نمود برای این منظور در منوی افقی سیستم ابتدا بر روی کلید اطلاعات پایه وسپس برروی معرفی بانکها  کلیک کنید در این فرم با زدن دکمه + نام و نوع بانک مورد نظر را مشخص نموده و در صورت داشتن فرمت تصویری از چیلدهای آن بانک فرمت مورد نظر را به آن بانک اضافه نمایید .

لیست شعب منتخب :

در این قسمت می توانید مشخصات کلیه شعبی که بیشترین حجم چک های دریافتی شما را به خود اختصاص می دهند را وارد کنید از این پس هر بار بخواهید اطلاعات یک چک دریافتی را درج کنید تنها لازم است کد شعبه مورد نظر را انتخاب کنید تا باقی اطلاعات مربوط به آن شعبه در اختیار شما گذاشته شود برای ورود مشخصات شعب منتخب ابتدا در منوی افقی سیستم بر روی گزینه اطلاعات پایه وسپس برروی شعب منتخب کلیک کنید و با این کار فرم لیست شعب منتخب به شکل زیر نمایش داده میشود.

در این فرم ابتدا در فیلد بر روی دکمه کمبو نام بانک کلیک کنید سپس در لیست بازشده نام بانک مورد نظر را انتخاب کنید . کد و عنوان شعبه را در فیلد مربوطه وارد کنید بر روی دکمه کمبو در فیلد شهرستان کلیک کنید سپس در لیست نمایش یافته شرح مورد نظر از بین شهرهای تعریف شده در قسمت موقعیت جغرافیای انجام شده برگزینید . در صورت تمایل مابقی اطلاعات که درج آنها اختیاری است شامل آدرس شعبه ، شماره تلفن و نام سرپرست شعبه را در فیلدهای  مربوطه درج کرده و سپس برای ثبت اطلاعات بر روی دکمه تائید کلیک کنید.

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست