1. خانه
  2. اخبار
  3. سیستم جامع بازرگانی سانیران
نرم افزار جامع بازرگانی سانیران

سیستم جامع بازرگانی سانیران

Rate this post

نرم افزار جامع بازرگانی سانیران

فرآیند عملیات بازرگانی، معمولاً با درخواست خرید کالا شروع و با دریافت پیش فاکتور و فاکتور از فروشنده، دریافت کالا و نگهداری آن در انبار، بازاریابی و عرضه کالا به مشتری، صدور پیش فاکتور و فاکتور برای مشتری و نهایتاً دریافت وجه نقد به پایان می‌رسد.

نرم افزار جامع بازرگانی سانیران

نرم افزار جامع بازرگانی سانیران

 در شرکت‌های بازرگانی یا واحدهای تجاری معمولاً به دلیل کثرت معاملات و حجم بالای ارزش  معاملات، زمانبندی دقیق، مدیریت و نظارت بر عملیات، بسیار حائز اهمیّت است. چرا که هر گونه نقص و کاستی در عملکرد این واحدهای تجاری، موجب کاهش اعتبار شرکت و عدم پیشرفت در فضای رقابتی بازار کار خواهد بود.

عملیات بازرگانی در سازمان‌ها و مؤسسات تجاری بسیار متنوع و پیچیده است. در نتیجه بدیهی است که روشهای سنتی دیگر جوابگوی نیازها و عملیات پیچیدۀ واحهای بازرگانی نخواهد بود.

بنابراین، استفاده از سیستم یکپارچه و نرم افزار جامع بازرگانی شامل سیستم حسابداری،  فروش، انبارداری، دریافت و پرداخت و خرید و تدارکات برای پیشبرد بهتر عملیات بازرگانی و مدیریت هوشمندانۀ این عملیات در راستای سوددهی بیشتر و در نتیجه پیشرفت واحد تجاری در میان دیگر رقبا، امری ضروری است.

نرم افزار جامع بازرگانی سانیران، با ارائه راهکارهای مناسب و استاندارد و به ترتیب شروع فرآیند از سیستم انبار، تدارکات، فروش، خزانه‌داری، مدیران و رؤسای واحدهای تجاری را در پیشبرد اهدافشان یاری کرده و پاسخگوی تمامی نیازهای واحدهای بازرگانی، تجاری است.

در مجموعه نرم افزارهای یکپارچه سانیران کلیه ماژول های سیسم به صورت کاملا همگن با هم در ارتباط بود و با مدیریت و آرشیو اطلاعات مرتبط با بخش‌های تجاری، سهولت و دقت می‌توان عملیات بازرگانی را حداقل خطا، به ثمر رساند.

 

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست