نرم افزار های متناسب با نیاز شما

نرم افزار مخصوص شرکت های بزرگ

نرم افزار کسب‌ و کارهای بزرگ و سازمانی

کلیه فرآیند های سازمان خود را مدیریت و افزایش بهره وری سازمانی داشته باشید.

نرم افزار مخصوص شرکت های متوسط

نرم افزار شرکت های متوسط

با سیستماتیک نمودن فرآیند ها کنترل کسب و کار خود را در دست بگیرید و از هدر رفت منابع جلوگیری نمائید

صندوق مکانیزه فروش

صندوق های مکانیزه

نرم افزار فروشگاهی و صندوق مکانیزه فروش ویژه اصناف مشمول قانون ۱۲۱

سیستم یکپارچه سانیران

یکی از معضلات و مشکلات سازمان‌ها عدم یکپارچگی نرم‌افزارهای داخلی سازمان است.عدم ارتباط سیستم ها با یکدیگر و به اصلاح جزیره ای بودن نرم افزار باعث موازی کاری ، ورود اطلاعات متعدد وعدم تطبیق اطلاعات ثبت شده در سازمان میشود .

انتخاب بهترین نرم افزار همواره یکی از نیازهای اساسی یک کسب و کار به شمار می رود . از این رو شرکت فرا پردازش ساینا با ارائه مجموعه نرم افزارهای یکپارچه سانیران، علاوه بر ارائه یک محصول با کیفیت و انعطاف پذیر با هر کسب و کار ، با قیمت مناسب و شرایط پشتیبانی عالی در اختیار استفاده کننده گان قرار می گیرد.

دسته بندی نرم افزار حسابداری

چرا نرم افزار حسابداری سانیران

نرم افزار فرآیند محور

فرایند محور

هر فرآیند با یک فعالیت مشخص آغاز و با یک فعالیت مشخص پایان می یابد. با سانیران نامحدود فرایند گذاری کنید و سپس با خیال راحت مدیریت کنید.

محیط کاری نرم افزار حسابداری

محیط کاربری ساده

مدیریت آسان، شعار نیست یک دغدغه است. سادگی در دنیای پیچیده مالی یک امتیاز بزرگ است، با سانیران این امتیاز را بدست آورید.

تامین گزارشات نرم افزار حسابداری

تأمین کلیه گزارشات حسابداری و مدیریتی

تامین کلیه گزارشات اعم از درون سازمانی و برون سازمانی و مراجع قانونی به راحتی و پس از ورود اولیه اطلاعات مقدور خواهد بود.

تامین امنیت در سانیران

تأمین امنیت و صحت اطلاعات ثبت شده

یکی از مهم ترین اهداف ماژول حسابداری، تهیه اطلاعات مالی منسجم و به­‌روز سازمان ها و مؤسسات اقتصادی است. این گروه از اطلاعات، مجموعه ی عملیات سازمان‌ها را در قالب شاخص‌های کمی بیان می کند.

سفارشی سازی در سانیران

قابلیت سفارشی سازی فرم ها و فرایند ها

بیشتر شرکت ها، فعالیت و فرآیند کاری متفاوتی از یکدیگر دارند بنابراین سیستم ها می بایست به گونه ای طراحی شده باشند تا بتوان به راحتی فرآیند مورد نظر هر سازمان را ساماندهی نمود.

عدم موازی کاری در سانیران

عدم ورود اطلاعات یکسان و موازی

وجود ارتباط مستمر سیستم ها و نرم افزار های سانیران با یکدیگر از ورود متعدد و موازی اطلاعات ممانعت به عمل آورده و کمترین ورود اطلاعات و بیشترین گزارش گیری را خواهید داشت.


خانواده پنج هزار نفری ساینا

دسته بندی سیستم ها
فهرست