Rate this post

هزینه یابی بر مبنای شکست کار CBS و شناسائی مراکز فعالیت و ابزارهای مربوطه در سیستم حسابداری پیمانکاری سانیران

با افزایش سهم فناوری در تولید کالا و خدمات روشهای هزینه یابی سنتی اطلاعات صحیح در مورد هزینه سربار و تسهیم آن فراهم نمی آورد. استفاده از روشهای سنتی قابلیت رقابت را کاهش می دهد و امکان بهبود عملکرد و سودآوری را محدود می کند . در مقابل ، هزینه یابی بر مبنای شکست کار ابزار قوی برای مدیریت عملیات پیچیده تجاری و تولید از طریق ارزیابی دقیق فعالیتهای مودر نیاز فرآیند هاست . چرا که این روش قادر است بهبود عملکرد و سود آوری را به همراه آورد و قدرت پاسخگوئی برای مدیران و مسئولین را فراهم کند .

 

یکی از ابزاری های عمومی مورد استفاده در این فرآیند ، نرم افزار حسابداری جامعی است که بتواند ، دسته بندی هزینه ها را بر مبنای متد جدید که همان هزینه یابی بر مبنای شکست کار می باشد انجام دهد . از این رو شرکت فرا پردازش ساینا در تولید محصولات نرم افزاری ، استفاده از آخرین متدها و روشهای شناسائی هزینه ها را در دستور کار خود قرار داده است .

استفاده از سطوح شناور مراکز فعالیت ها در زیر ساخت سیستم حسابداری ، سیستم انبار داری ، سیستم حقوق و دستمزد و سیستم اموال و دارائی ثابت ، که مستقیما در جذب هزینه ها تاثیر می پذیرند نمونه ای کامل در این خصوص می باشد.

علاوه بر سطوح شناور ، که اولین و مهمتری عامل در شناسائی هزینه ها می باشد ، دومین عامل، دسته بندی و طبقه بندی حسابها در نرم افزار حسابداری سانیران و به تبع آن در سایر سیستم ها می باشد.

بدین ترتیب می توان با بهره گیری از سیستم مدیریت و هزینه یابی بر مبنای شکست کار (CBS)نرم افزار حسابداری سانیران فرصتهای کلانی را برای خلاقیت ، نوآوری ، نوسازی و پیشرفت در سطوح مختلف واحد های اقتصادی فراهم آورد.

برچسب ها
به دنبال نرم افزار حسابداری و مالی هستید؟

نرم افزار یکپارچه سانیران با قابلیت های بی نظیر بهترین انتخاب را به شما می دهد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دانلود رایگان

نرم افزار حسابداری

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
فهرست