درباره ساینا

شرکت فرا پردازش ساینا فعالیت خود را از سال ۸۹  آغاز نمود و در مدت فعالیت خود، با اتکا به رضایت مشتریانش، توانست به جمع نرم افزارهای حسابداری برتر ایران بپیوندد.
شرکت ساینا با استفاده از جدیدترین متدهای توسعه نرم افزار و استفاده از برترین فناوری های موجود و با استفاده از نیروی فنی قدرتمند و با تجربه، به رویای تغییر وضعیت تولید نرم افزار در ایران و دستیابی به یک نرم افزار حسابداری ساده و با امنیت بالا، جامه ی عمل پوشاند .

ساختار کلی فعالیت

شرکت فرا پرداش ساینا فعالیت خود را در قالب تحلیل و طراحی نرم افزارهای تخصصی در حوزه مالی و نرم افزارهای مدیریت پروژه شروع نموده است . همچنین این شرکت همواره مقوله تحقیق و توسعه را در کنار فعالیتهای جاری خود دنبال نموده است تا مهمترین هدف سازمان را که همان رضایتمندی مشریان می باشد را پوشش دهد. از جمله تواناییهای بخش نرم افزار این شرکت، طراحی، تحلیل و آنالیز سیستمهای جامع یکپارچه مالی است. این شرکت پس از سالها تجربه تک تک اعضای شرکت در زمینه نرم افزارهای یکپارچه برتر کشور، این مهم را به عنوان یک تخصص و یک فرآیند اصلی در فعالیتهای شرکت جای داده است. لذا شاید بتوان برترین نکته مثبت مجموعه نرم افزارهای این سازمان را استفاده از تجربیات عینی و واقعی از سیستمهای نمونه کشور بیان داشت.

فهرست